Wie is wie

Karin Loose

Secretariaat

Karin Loose

karin.loose@sint-rembert.be

051 72 36 43

Laura Dewaele

Zorgleerkracht

Laura Dewaele

laura.dewaele@sint-rembert.be

051 72 36 43

Stefanie Vandenbrouck

Leerkracht

Stefanie Vandenbrouck

stefanie.vandenbrouck@sint-rembert.be

Chaveli Vlaeminck

Kinderverzorgster

Chaveli Vlaeminck

chaveli.vlaeminck@sint-rembert.be

Katlijn Sap

Leerkracht

Katlijn Sap

katlijn.sap@sint-rembert.be

Jasmijn Missinne

Leerkracht

Jasmijn Missinne

jasmijn.missinne@sint-rembert.be

Ewout De Donder

Leerkracht

Ewout De Donder

ewout.dedonder@sint-rembert.be

Eveline Cappelle

Leerkracht

Eveline Cappelle

eveline.cappelle@sint-rembert.be

Nancy Neyts

Leerkracht

Nancy Neyts

nancy.neyts@sint-rembert.be

Ellen Mazereel

Leerkracht

Ellen Mazereel

ellen.mazereel@sint-rembert.be

Catherine Martens

Leerkracht

Catherine Martens

catherine.martens@sint-rembert.be

Tina Deveeuw

Leerkracht / ICT-coördinator

Tina Deveeuw

tina.deveeuw@sint-rembert.be

Stijn Smessaert

L.O.-leerkracht

Stijn Smessaert

stijn.smessaert@sint-rembert.be

Bo Beheydt

ondersteuning klassen

Bo Beheydt

André Lamote

buschauffeur

André Lamote

Doris De Lauw

Toezicht

Doris De Lauw

Els Lavens

Toezicht

Els Lavens

Roos Dejonckheere

Toezicht

Roos Dejonckheere

Melissa Craeynest

Toezicht

Melissa Craeynest

Mira

Toezicht

Mira

Title call to action

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Alias, aliquid, asperiores dignissimos enim esse ex fugit in nam numquam odit recusandae reprehenderit totam veritatis. Aliquid iusto maiores maxime minima voluptate!

Lees meer